images/fade/fade1.jpg

Hier zijn ze dan, de uitslagen van de Roborama 2016.

 

Allereerst een Toelichting over de uitslagen 2016 door onze scheidsrechter!

En hieronder de uitslagen.

Beginners 2 eindstand
Rien van Harmelen Slalom 83 1
Rien van Harmelen Wall 68 2
Jack Ruben Krispa 65 3
Raoul Xavier Boerlage Jabo-1 58 4
Ben Hooijenga Madeleine 9 5
Edith van Putten Red Dwarf DNF 6

 

Allround klassement   05-Nov-16 Roborama_NL Hooglanderveen
deelnemer robot eindscore eindstand Kolom1  
Jan Heynen Discovery 1 396 1    
Jan Heynen Olimex 3 389 2    
Coen Roos Octopus 281 3    
Patrick de Wachter PlankTrick 252 4    
Jan Heynen Discovery 2 242 5    
Gerard van Uden Bos 225 6 ex aequo  
Niek van Uden geenidee 225 6 ex aequo  
Herman Tiggelaven DFRobot 132 8    
Abraham Vreugenhil Intel Inside 131 9    
Joep Suijs PrintBot II 89 10    
Gerard van Uden 1R3 88 11    
Ewoud Huttner Roborammaar 87 12    
Jan Heynen F103 78 13    
Leo Fortuyn Black 77 14    
Abraham Vreugenhil PLV 76 15    
Aloys Verstraeten Strandbeest 75 16    
Leo Fortuyn Yellow 68 17    
Edith van Putten Kryten 67 18    
Jack Ruben Mocar 67 19    
Fred Eisen SimpelBot 66 20    
Wim de Boer lelifo 65 21    
Fred Eisen Tribot 64 22    
Fred Eisen Sparky2 64 23    
Rien van Harmelen Line DNF 24 ex aequo  
Fred Eisen RedBot DNF 24 ex aequo  
Jan Blok MOOF DNS 26    

 

Resultaten Demo Mini Sumo:        
         
Rikishi Kuroari 2 0  
Kuroari Samri 2 1  
Rikishi Samri 2 0  
         
Eindstand:        
1 Rikishi      
2 Kuroari      
3 Samri      
         
Alle deelnemers voldeden aan de wedstrijdvoorwaarden:        
gewicht: <500 gram    
afmetingen: <10x10 cm    
Kleeftest wielen: blijft niet plakken aan het testpapier

 

Line-Race Kolom1 16/11/05 eindklassering Kolom2
PrintBot II Joep Suijs 11.93 1  
F103 Jan Heynen 12.47 2  
Race Rien van Harmelen 18.03 3  
Discovery 2 Jan Heynen 18.32 4  
nieuwe robot Niek van Uden 21.06 5  
Yellow Leo Fortuyn 24.33 6  
Kryten Edith van Putten 52.24 7  
Bos Gerard van Uden 64.33 8  
PlankTrick Patrick de Wachter 77.33 9  
Intel Inside Abraham Vreugdenhil 86.4 10  
PLV Abraham Vreugdenhil 135.14 11  
Strandbeest Aloys Verstraeten 184.34 12
lelifo Wim de Boer DNF    
1R3 Gerard van Uden DNF    
Black Leo Fortuyn DNF    
3-PI Joep Suijs 23.7   demonstratie

 

Alle uitslagen in een PDF!