Februari,
2020
Februari 2020
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 February 2020 2 Sunday, 2 February 2020
3 Monday, 3 February 2020 4 Tuesday, 4 February 2020 5 Wednesday, 5 February 2020 6 Thursday, 6 February 2020 7 Friday, 7 February 2020 8 Saturday, 8 February 2020 9 Sunday, 9 February 2020
10 Monday, 10 February 2020 11 Tuesday, 11 February 2020 12 Wednesday, 12 February 2020 13 Thursday, 13 February 2020 14 Friday, 14 February 2020 15 Saturday, 15 February 2020 16 Sunday, 16 February 2020
17 Monday, 17 February 2020 18 Tuesday, 18 February 2020 19 Wednesday, 19 February 2020 20 Thursday, 20 February 2020 21 Friday, 21 February 2020 22 Saturday, 22 February 2020 23 Sunday, 23 February 2020
24 Monday, 24 February 2020 25 Tuesday, 25 February 2020 26 Wednesday, 26 February 2020 27 Thursday, 27 February 2020 28 Friday, 28 February 2020 29 Saturday, 29 February 2020 1

10:00 - 13:00

Graag registreren. 

Door de corona maatregelen zijn wij genoodzaakt onze normale bijeenkomsten aan te passen,
en moet men zich registreren als men naar deze bijeenkomsten wilt komen.

De tijden zijn:

Fysieken bijeenkomsten van 10:00 - 13:00.
Virtueel Inloop Café van 10:00 - 12:00

Voor de datum's zie de agenda op de web site.

Het virtuele inloop Café is iedere zaterdag geopend behalve de 1e zaterdag van de maand.
Om de 2 weken wordt er indien nodig rond 11:00 een korte sessie ingelast met mededelingen
van het HCC/Robotica bestuur, werkgroepen etc.
Deze evenementen staan open voor alle HCC leden, en om hieraan deel te nemen, graag registreren.

Eenmalige registratie t.b.v. de Virtuele bijeenkomsten hier

Fysieke registratie per bijeenkomst hier.

10:00 - 12:00

Graag registreren. 

Door de corona maatregelen zijn wij genoodzaakt onze normale bijeenkomsten aan te passen,
en moet men zich registreren als men naar deze bijeenkomsten wilt komen.

De tijden zijn:

Fysieken bijeenkomsten van 10:00 - 13:00.
Virtueel Inloop Café van 10:00 - 12:00

Voor de datum's zie de agenda op de web site.

Het virtuele inloop Café is iedere zaterdag geopend behalve de 1e zaterdag van de maand.
Om de 2 weken wordt er indien nodig rond 11:00 een korte sessie ingelast met mededelingen
van het HCC/Robotica bestuur, werkgroepen etc.
Deze evenementen staan open voor alle HCC leden, en om hieraan deel te nemen, graag registreren.

Eenmalige registratie t.b.v. de Virtuele bijeenkomsten hier

Fysieke registratie per bijeenkomst hier.

11:00 - ??

Graag registreren. 

Door de corona maatregelen zijn wij genoodzaakt onze normale bijeenkomsten aan te passen,
en moet men zich registreren als men naar deze bijeenkomsten wilt komen.

De tijden zijn:

Fysieken bijeenkomsten van 10:00 - 13:00.
Virtueel Inloop Café van 10:00 - 12:00

Voor de datum's zie de agenda op de web site.

Het virtuele inloop Café is iedere zaterdag geopend behalve de 1e zaterdag van de maand.
Om de 2 weken wordt er indien nodig rond 11:00 een korte sessie ingelast met mededelingen
van het HCC/Robotica bestuur, werkgroepen etc.
Deze evenementen staan open voor alle HCC leden, en om hieraan deel te nemen, graag registreren.

Eenmalige registratie t.b.v. de Virtuele bijeenkomsten hier

Fysieke registratie per bijeenkomst hier.

Toon evenementen van alle categorieën