Januari,
2021
26. Januari 2021
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 29 30 31 1 Friday, 1 January 2021 2 Saturday, 2 January 2021 3 Sunday, 3 January 2021
4 Monday, 4 January 2021 5 Tuesday, 5 January 2021 6 Wednesday, 6 January 2021 7 Thursday, 7 January 2021 8 Friday, 8 January 2021 9 Saturday, 9 January 2021 10 Sunday, 10 January 2021
11 Monday, 11 January 2021 12 Tuesday, 12 January 2021 13 Wednesday, 13 January 2021 14 Thursday, 14 January 2021 15 Friday, 15 January 2021 16 Saturday, 16 January 2021 17 Sunday, 17 January 2021
18 Monday, 18 January 2021 19 Tuesday, 19 January 2021 20 Wednesday, 20 January 2021 21 Thursday, 21 January 2021 22 Friday, 22 January 2021 23 Saturday, 23 January 2021 24 Sunday, 24 January 2021
25 Monday, 25 January 2021 26 Tuesday, 26 January 2021 27 Wednesday, 27 January 2021 28 Thursday, 28 January 2021 29 Friday, 29 January 2021 30 Saturday, 30 January 2021 31 Sunday, 31 January 2021

10:00 - 13:00

Graag registreren. 

 

Door de corona maatregelen zijn wij genoodzaakt onze normale bijeenkomsten aan te passen,
en moet men zich registreren als men naar deze bijeenkomsten wilt komen.

De tijden zijn:

Fysieken bijeenkomsten van 10:00 - 13:00.
Virtueel Inloop Café van 10:00 - 12:00

Voor de datum's zie de agenda op de web site.

Het virtuele inloop Café is iedere zaterdag geopend behalve de 1e zaterdag van de maand.
Om de 2 weken wordt er indien nodig rond 11:00 een korte sessie ingelast met mededelingen
van het HCC/Robotica bestuur, werkgroepen etc.
Deze evenementen staan open voor alle HCC leden, en om hieraan deel te nemen, graag registreren.

Eenmalige registratie t.b.v. de Virtuele bijeenkomsten hier

Fysieke registratie per bijeenkomst hier.

10:00 - 12:00

Graag registreren. 

 

Door de corona maatregelen zijn wij genoodzaakt onze normale bijeenkomsten aan te passen,
en moet men zich registreren als men naar deze bijeenkomsten wilt komen.

De tijden zijn:

Fysieken bijeenkomsten van 10:00 - 13:00.
Virtueel Inloop Café van 10:00 - 12:00

Voor de datum's zie de agenda op de web site.

Het virtuele inloop Café is iedere zaterdag geopend behalve de 1e zaterdag van de maand.
Om de 2 weken wordt er indien nodig rond 11:00 een korte sessie ingelast met mededelingen
van het HCC/Robotica bestuur, werkgroepen etc.
Deze evenementen staan open voor alle HCC leden, en om hieraan deel te nemen, graag registreren.

Eenmalige registratie t.b.v. de Virtuele bijeenkomsten hier

Fysieke registratie per bijeenkomst hier.

11:00 - ??

Graag registreren. 

 

Door de corona maatregelen zijn wij genoodzaakt onze normale bijeenkomsten aan te passen,
en moet men zich registreren als men naar deze bijeenkomsten wilt komen.

De tijden zijn:

Fysieken bijeenkomsten van 10:00 - 13:00.
Virtueel Inloop Café van 10:00 - 12:00

Voor de datum's zie de agenda op de web site.

Het virtuele inloop Café is iedere zaterdag geopend behalve de 1e zaterdag van de maand.
Om de 2 weken wordt er indien nodig rond 11:00 een korte sessie ingelast met mededelingen
van het HCC/Robotica bestuur, werkgroepen etc.
Deze evenementen staan open voor alle HCC leden, en om hieraan deel te nemen, graag registreren.

Eenmalige registratie t.b.v. de Virtuele bijeenkomsten hier

Fysieke registratie per bijeenkomst hier.

Toon evenementen van alle categorieën